Op zaterdag 1 april a.s. wordt de Algemene Ledenvergadering 2023 bij Content Orgels in Ermelo gehouden. Tijdens de Muziekmiddag zijn ook niet-leden van harte welkom!

 

Finale Printmusic 2010

 

Met Finale Printmusic 2014 (http://www.hacomusic.nl/homepage-producten/printmusic-2014.html) is het mogelijk om TIFF-bestanden in te lezen en deze om te zetten (vertalen) naar MusicXML. Dat XML-bestand kan vervolgens in Klavarscript worden ingelezen bewerkt / aangevuld.

De leverancier van het programma meldt het volgende:
"Het is met PrintMusic mogelijk TIFF bestanden in te lezen en te laten herkennen door de scanfunctie. Je kunt echter ook direct scannen met PrintMusic. Je hebt dus twee opties. Verder is de scanfunctie binnen PrintMusic vrij beperkt qua mogelijkheden. De nadruk ligt bij PrintMusic op het noteren van traditionele bladmuzieknotatie."

     .